Galimybės

Durų pasikalbėjimas

Kai lankytojas paspaudžia durų skambutį, telefonas namie pradeda skambėti. Pasikalbėjęs su lankytoju iš bet kurio telefono, paspaudę klavišą telefono aparate galite atidaryti jam duris arba vartus. Sistema gali paskambinti ir jums į mobilų telefoną, kas leidžia pasikalbėti su lankytoju prie jūsų durų.

Auto atsakiklis

Sistema turi skaitmeninį auto atsakiklį su 8-iomis pašto dėžutėmis kiekvienam šeimos nariui. Persipildžius dėžutei senos žinutės automatiškai išsitrina. Namie žinutę Jūs galite palikti iš bet kurio namų telefono ar klaviatūros. Indikatorius, esantis klaviatūros apačioje, rodo ar yra naujų žinučių.

Šviesų valdymas

Sistema gali valdyti šviesas jūsų namuose relių, arba interfeiso pagalba. Sistema palaiko daugelį interfeisų :
Clipsal, C-BUS, EIB (Europen Intallation Bus), X10.

Šildymas

Sistema gali valdyti keletą šildymo sistemų įskaitant Honeywell, Smartfit. Temperatūros davikliai nuskaito kambarių temperatūrą ir aktyvuoja šildymo valdymą pagal nustatytą programą. Signalizaciją įjungus, sistema žino, kad Jūsų nėra namuose ir gali sumažinti šildymą, taip taupydama Jūsų pinigus.

Scenų valdymo jungikliai

Scenos jungiklių pagalba galima valdyti pasirinktą operacijų seką pavyzdžiui: Jūs norėdami žiūrėti televizorių spaudžiate jungiklį TV. Sistema įjungia televizorių, nustato garsą kanalą ir jei lauke tamsu uždaro žaliuzes ir įjungia šviesas. Jungiklius galima išdėstyti visame name ir užprogramuoti Jums patogiausias funkcijas.

Distancinis valdymas

Galite naudoti IR distancinius pultus viso namo valdymui. Sistemos klaviatūra ir scenos jungikliai turi vidinius IR imtuvus, kurių pagalba signalas siunčiamas sistemai.

Audio video valdymas

Sistema gali išmokti bet kokios technikos IR pulto komandas. Išmoktas komandas gali siųsti įjungdamas perjungdamas TV, DVD, Projektorių ir t.t. IR signalas gali būti jūsų užprogramuotos scenos dalis pvz. Kinas, Vakarėlis.

Valdymas Telefonu

Paskambinkite namo iš bet kokio telefono aparato ir įjunkite signalizaciją. Prisijungimui Jums reikės įvesti kodą. Telefonu galite prieš atvažiuojant įjungti šildymą, patikrinti kitų daviklių būseną. Valdymas vyksta balso meniu pagalba. Tai yra paprasčiausias būdas, nes nereikia jokios papildomos įrangos.

Valdymas Internetu

Siganlizacija leidžia Jums iš bet kurio kompiuterio, Iphone ar Android telefono pasiekti Jūsų namo valdymą. Galite stebėti daviklio būseną ,junginėti šviesas. Priėjimas apsaugotas vartotojo kodu

Klaviatūra ir liečiamas ekranas

Comfort šnekanti klaviatūra naudojama valdyti namą, įrašyti žinutes ir pasikalbeti su kitu pultu ar durų skambučiu. Liečiamame ekrane Jūs galite nusipaišyti savo paveiksliukus.

Saugumas

Yra 5 saugumo rėžimai :
Signalizacija išjungta - veikia tik gaisro, stiklo dūžio davikliai. Įjungta signalizacija - visos zonos apsaugotos. Dienos rėžimas - Saugomas perimetras, durys, langai. Vidinės zonos nėra aktyvios. Rėžimas naudojamas tada, kai žmonės yra namie ir pvz.: žiūri televizorių. Nakties rėžimas - veikia visos zonos išskyrus miegamojo. Atostogų rėžimas - šviesos, televizorius radijas gali būti įjungti atsitiktiniu laiku imituojant Jūsų buvimą.

Pavojaus perspėjimas

Suveikus pavojui sistema gali skambinti į 8-is telefonų numerius, įskaitant 2 centrinio monitoringo stotis. Paskambinusi į mobilų telefoną sistema praneš, kas įvyko ir kurioje zonoje tai įvyko. Galite išgirsti įvykių istoriją ar realiu laiku stebėti įvykius namuose, klausytis garsų. Taip pat, signalizacija gali skambinti jums, kad praneštu, jog Jūsų vaikas grįžo iš mokyklos namo, skambina ir dingus įtampai arba gavus naują balso žinutę.